D.Grybauskaitės kandidatūrą rems ir liberalai

Vakar Liberalų sąjūdžio suvažiavimas entuziastingai parėmė eurokomisarės Dalios Grybauskaitės kandidatūrą į Prezidento postą. Pasak partijos pirmininko Eligijaus Masiulio, liberalai savo tarpe rastų bent keletą tinkamų kandidatų į šalies Prezidentus, tačiau Liberalų sąjūdis yra rimta partija, todėl siūlė paremti Lietuvos politikai ir įvaizdžiui pasaulyje tinkamiausią kandidatą.

„Jos programinės nuostatos atitinka Liberalų sąjūdžio vertybines nuostatas. Nepaisant atstumo, D. Grybauskaitė jaučia Lietuvos visuomeninio gyvenimo pulsą, žmonių nuotaikas, yra pasirengusi ryžtingai veikti“, – sakė E. Masiulis.

Paremti D.Grybauskaitės kandidatūrą pasiūlė Liberalų sąjūdžio Valdyba.

Nors į IV Liberalų sąjūdžio suvažiavimo, į kurį susirinko per 400 partijos skyrių deleguotų narių ir daugiau nei 100 svečių, darbotvarkę nebuvo įtrauktas partijos EP rinkimų kandidatų sąrašo formavimo klausimas, suvažiavimo dalyviai diskutavo, kas turėtų vesti liberalus artėjančiuose EP rinkimuose. Dauguma pasisakiusiųjų mano, kad Leonidas Donskis būtų tinkamiausias sąrašo lyderis, kiti pasisakė už tai, kad sąrašo pradžioje būtų vienas iš partiečių. Vienas iš galimų sąrašo lyderių siūlomas ir Dainius Pūras.

Liberalų sąjūdžio skyrių iškeltų kandidatų į EP sąrašą partijos Taryba reitinguos balandžio 18 dieną.

Komentarai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *